obrazek


Rodzina jako źródło wsparcia

Rozwój medycyny, świadomości, wiedzy przyczyniają się do postępu w działaniach na rzecz poprawy jakości życia, a przede wszystkim motywowania seniorów do aktywności zarówno fizycznej, jak i intelektualnej. Seniorzy stanowią bardzo zróżnicowaną grupę społeczną. Nie można więc postrzegać ich potrzeb i potencjału w taki sam sposób i jednowymiarowo. Są seniorzy aktywni fizycznie i społecznie, samodzielni, utrzymujący relacje z rodziną i przyjaciółmi, są też osoby częściowo zależne, które potrzebują czasowego wsparcia i opieki, jak również osoby niesamodzielne, całkowicie zależne od pomocy innych…
Więcej informacji


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Więcej informacji
Więcej informacji
Więcej informacji

 

 


• Opłacamy składki ZUS!   • Podpisujemy czytelną umowę! • Oferujemy KONKURENCYJNE stawki wynagrodzenia! • Wynagrodzenie ZAWSZE wypłacane na czas!

Wypełnij formularz!

Formularz rejestracyjny

Zarejestruj się jako Opiekun/ka, oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 h!

Dane personalne

Imię i nazwisko*

Pesel*

Data urodzenia* (dd-mm-rr)

Płeć
 kobieta mężczyzna

Stan cywilny
 Kawaler/Panna Żonaty/Zamężna Rozwiedziony/Rozwiedziona Wdowiec/Wdowa

Obywatelstwo/a


Dane kontaktowe

Adres e-mail*

Telefon*

Województwo

Ulica

Numer lokalu

Miejscowość

Kod pocztowy


Dane uzupełniające

Zdjęcie (dodaj plik)*

Wykształcenie

Wyuczony zawód

Obecne zajęcie

Czy ma Pan/i dzieci i w jakim wieku

Wzrost (cm)*

Waga (kg)*

Czy pali Pan/i?
 tak nie

Jeśli tak, czy zrezygnowałby Pan/i z palenia w domu rodziny w Niemczech?
 tak nie

Prawo jazdy
 tak nie

Czy ma Pan/i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
 tak nie

Jak ocenia Pan/i znajomość języka niemieckiego?
 wcale słaba komunikatywna bardzo dobra

Czy jest Pan/i zainteresowana/y kursem przygotowawczym z języka niemieckiego?
 tak nie

Jeśli TAK to 2 razy w tygodniu ale w jakie dni tygodnia?
 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Nie ma znaczenia

Czy ma Pan/i doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być osoba z rodziny)
 tak nie

Jakie czynności Pan/i wykonywał/a w opiece nad osobą starszą:

Z jakimi chorymi nie chce Pan/i pracować?

Od kiedy może Pan/i podjąć pracę?

Proszę napisać kilka zdań o sobie:

* - pole obowiązkowe.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Po otrzymaniu zgłoszenia zadzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

Oświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Senior Comfort, ul. Mariana Buczka 12, 57-350 Kudowa Zdrój jako administratora moich danych osobowych w celu przygotowania i przedstawienia dla mnie ofert indywidualnych dotyczących pracy za granicą.
Zostałem/am poinformowany/a, iż administratorem moich danych osobowych jest Senior Comfort, ul. Mariana Buczka 12, 57-350 Kudowa Zdrój, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

 

 

PROFESJONALNA OPIEKA NAD SENIORAMI – SENIOR COMFORT

Szanowni Państwo,

nasza firma świadczy usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie całej Kotliny Kłodzkiej (m.in. w Kłodzku, Dusznikach-Zdroju, Kudowie-Zdroju, Polanicy-Zdroju , czy Bystrzycy Kłodzkiej). Ponadto organizujemy oferty pracy dla Opiekunów w Niemczech i w Polsce. Jesteśmy również organizatorem darmowych warsztatów opiekuńczych i dzięki fundacji Damy Radę oraz firmie Seni proponujemy najlepsze rozwiązania.

Atutem SENIOR COMFORT jest zamiłowanie do niesienia pomocy innym. Wyróżnia nas wrażliwość na cierpienie drugiej osoby, w tym przypadku podczas opieki nad osobami starszymi. Dzięki specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i nabytym umiejętnościom, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom w taki sposób, aby wszyscy Podopieczni otrzymali jak najwięcej pozytywnej energii. Naszym celem jest stworzenie najbardziej komfortowych, bezpiecznych warunków opieki dla seniora. Dzięki świadczeniu usług opiekuńczych dla osób starszych pragniemy dotrzeć do jak największego grona potrzebujących codziennej pomocy. Proponujemy również pracę dla chętnych w zakresie opieki nad osobami starszymi (wraz z zamieszkaniem) Niemczech, a także w miejscowościach takich jak Kłodzko, Kudowa Zdrój, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Duszniki Zdrój czy Bystrzyca Kłodzka oraz ich okolicach.

ZAUFAJ FACHOWEJ OPIEKUNCE DLA OSÓB STARSZYCH!

Oferujemy Państwu pomoc zarówno w podstawowych, jak i zaawansowanych czynnościach dnia codziennego. Należą do nich m.in. wsparcie w poruszaniu się, przenoszenie łożko-wózek i wózek-łóżko czy pielęgnacja Podopiecznych (np. mycie w łóżku, ogólna pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, wymiana wkładek, pieluchomajtek itp., zmiana pozycji, profilaktyka przeciwodleżynowa). Zajmujemy się także opieką nad seniorami ze stomią, cewnikiem moczowym bądź sondą żołądkową, wspierając również w organizacji opieki medycznej. Ponadto jesteśmy w stanie zagwarantować asystę w terapii zajęciowej w domu według zaleceń terapeutów, obejmujące planowanie i przygotowywanie posiłków zgodnie z planem dietetycznym.

Jeśli szukasz pracy jako opiekunka dla seniorów lub poszukujesz kompetentnych osób, którym można powierzyć opiekę 24 h nad osobami starszymi, koniecznie skontaktuj się z nami. Znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie, jeśli mieszkasz w okolicy Kłodzka, Polanicy-Zdroju, Duszników-Zdroju, Bystrzycy Kłodzkiej lub Kudowy-Zdroju.